Agencja Cut The Mustard zrealizowała kampanię wizerunkową dla Aegon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Cut The Mustard zrealizowała kampanię wizerunkową dla Aegon

Kampania będzie wspierać nowe pozycjonowanie Aegon na rynku ubezpieczeniowym i budować świadomość marki w Polsce.

W 30-sekundowym spocie zobaczymy żartobliwą historię małżeństwa zainspirowaną prawdziwym życiem. Seria pytań, którymi bombarduje męża bohaterka spotu, odnosi się do prawdziwych, życiowych sytuacji i obaw, na które odpowiedzią są ubezpieczenia oferowane przez Aegon. Twarzami kampanii zostali Olga Borys i Wojciech Majchrzak. Działania obejmują komunikację w TV oraz kampanię internetową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Pokazując w kampanii różne życiowe sytuacje, z którymi każdy może się zetknąć, chcemy pokazać, że Aegon oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe, pozwalające zarówno chronić swój majątek jak i zabezpieczyć finansową przyszłość – mówi Arkadiusz Chmurzyński, Dyrektor ds. Marketingu i E-commerce w Aegon Polska. 

Kampania potrwa do połowy kwietnia i będzie promować cztery główne produkty ubezpieczeniowe, oferowane przez Aegon. Spoty będą emitowane w głównych stacjach telewizyjnych m.in: TVP1, TVP2, TVN, Polsat oraz na kanałach tematycznych.

Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będzie kampania internetowa oparta o pytania padające w spocie. Reklama internetowa będzie kierować na landing page z możliwością pozostawienia danych i umówienia spotkania z przedstawicielem firmy. 

Cut The Mustard została wybrana w drodze przetargu. Agencja zajmuje się planowaniem i przygotowaniem strategii oraz kreacji, a także pełną realizacją kampanii w duchu digital-first. Agencja stawia na wyraziste pomysły, które przekładają się na dopasowany i angażujący odbiorcę content. 

Aegon jest częścią międzynarodowej grupy finansowej. Oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku oraz produkty emerytalne, oszczędnościowe i inwestycyjne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij