optAd360 otwiera się na świat i zwiększa przychody serwisów internetowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
optAd360 otwiera się na świat i zwiększa przychody serwisów internetowych

Z początkiem roku zarząd firmy zapowiadał otwarcie się na zagraniczne rynki, nikt jednak nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Firma nawiązała współpracę z kilkudziesięcioma nowymi serwisami w różnych częściach świata i będzie sprzedawać ich powierzchnię reklamową w modelu programmatic.

Firma nie zamyka się na żadne kraje, ale ekspansja rozpoczyna się od miejsc z dużym potencjałem. Interesujący pod tym względem wydaje się być przede wszystkim bliski wschód oraz kraje ameryki południowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od początku roku udało nam się pozyskać wydawców z wielu krajów, między innymi Turcji, Rosji, a ostatnio także z Argentyny – mówi Jakub Szczepankowski, członek zarządu optAd360. 

Rozwój na rynkach zagranicznych wiąże się także z reorganizacją samej firmy.

Żeby móc rozwijać sprzedaż międzynarodową chętnie zatrudniamy pracowników pochodzących z krajów, w których planujemy prowadzić aktywną sprzedaż. Doskonale rozumieją specyfikę danego miejsca. To nie jest tylko kwestia języka, ale również zwyczajów, różnic kulturowych. Bardzo chętnie spotkamy się z kandydatami biegle posługującymi się językiem portugalski, ale także hiszpańskim. – podkreśla Szczepankowski 

Najbliższe miesiące, to nie tylko pozyskiwanie nowych rynków, ale także wzmacnianie pozycji w Polsce. Firma sukcesywnie realizuje swoje cele sprzedażowe mimo niesprzyjającej koniunktury w branży na początku roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij