PWN rusza z kursami programowania! W ciągu kilku tygodni przygotuje Cię do pracy w nowym zawodzie

PWN rusza z kursami programowania! W ciągu kilku tygodni przygotuje Cię do pracy w nowym zawodzie

Reaktor PWN – tak nazywa się nowa inicjatywa Wydawnictwa Naukowego PWN. Jej celem jest udostępnienie kursów szkoleniowych dla zainteresowanych branżą IT. Dzięki metodologii boot camp każdy z uczestników pozna tajniki nauki programowania i zdobędzie nowy zawód.

Wydawnictwo Naukowe PWN wraz ze specjalistami, praktykami i ekspertami z dziedziny programowania przygotowali sześciotygodniowy kurs szkoleniowy, za pomocą którego każdy z nas może zostać programistą. W zależności od naszych zainteresowań, czyli tego, czy lubimy pracować z wizualną częścią strony internetowej czy z jej silnikiem, Reaktor PWN przygotuje uczestników do pracy na stanowiskach Front–end Developer i Back–end Developer.

Pod okiem doświadczonych mentorów, czyli nie tylko świetnych programistów, ale także i praktyków, którzy razem z Wydawnictwem opracowali ten kurs, nauczysz się programowania. Mentorzy w prosty sposób przekażą swoją wiedzę i odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Reaktor PWN zapewnia, że dzięki wiedzy trenerów, metodyce nauki i zaangażowaniu kursanci szybko przyswoją wszystko, co potrzebne do pracy na nowym stanowisku.

Metoda boot camp, którą Rada Programowa uznała za najlepszą do nauki programowania polega na przyswajaniu wiedzy programistycznej podczas wykonywania praktycznych zadań. Każdy z uczestników będzie samodzielnie realizował polecenia mentorów. Zaletą kursu od Reaktora PWN jest także to, że nauka odbywa się stacjonarnie, co znacznie ułatwia kontakt z mentorami i szybciej rozwiązuje napotkane problemy.

Dzień nauki będzie rozpoczynał się od wstępu merytorycznego, by później przejść do zadań praktycznych. Aby zwiększyć efektywność kursu, każdy z uczestników, po zakończeniu dnia pracy, otrzyma kilka zadań i ćwiczeń do wykonania w domu.

Zespół Reaktora PWN liczy na to, że przekazana wiedza przyda się w zdobyciu nowej pracy, dlatego pomaga w znalezieniu ofert dla kursantów. Już od pierwszego dnia trwania kursu szkoleniowego, zaczniesz pracę nad swoimi umiejętnościami, a celem będzie stworzenie samodzielnego projektu programistycznego. Posłuży on do pokazania przyszłym pracodawcom, czego nauczyłeś się podczas kursu.

Autorzy dwóch najciekawszych projektów otrzymają gwarancję płatnego stażu, ale każdy stanie przed szansą zdobycie dobrze płatnej pracy na stanowisku programisty. Przyszłych pracodawców poznasz podczas Dnia Kariery, który zostanie zorganizowany przez Reaktor PWN.

Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej pracy, a interesujesz się programowaniem i nigdy nie wiedziałeś, jak zacząć, to oferta Reaktora PWN jest dla Ciebie. Więcej na jej temat przeczytasz na stronie reaktor.pwn.pl.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, na czym polega nauka metodą bootcamp, obejrzyj poniższe video.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij