Otwarcie biura ŚCITT wspólnie z II urodzinami barcampu KielceCom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Otwarcie biura ŚCITT wspólnie z II urodzinami barcampu KielceCom

27 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w Kielcach. Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. w Kielcach oficjalnie zainauguruje swoją nową siedzibę. Towarzyszyć temu będą II urodziny barcampu KielceCom. Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem Innovation is a woman.

Zmiana siedziby ( Centrum Biznesu przy Al. Solidarności 34 (p. VI)) jest wynikiem dynamicznego rozwoju instytucji. Uczestnicy tego wydarzenia dowiedzą się między innymi o najnowszych planach ŚCITT i będą mieli okazję posłuchać wystąpień kobiet, które wyróżniają się w męskim świecie branży nowych technologii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Celem połączenia tych dwóch wydarzeń jest przede wszystkim integracja różnych środowisk. Na co dzień współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi z województwa świętokrzyskiego i kraju. Poprzez tą inicjatywę pragniemy pokazać kierunki branży IT, edukować, a wydarzenia KielceCom idealnie wpisują się w nasze najbliższe plany rozwoju – mówi Łukasz Bilski, prezes ŚCITT.

Wśród prelegentek zobaczymy:

Alicję Janiec z Oktawave, która opowie o nowoczesnym dziale IT w chmurze. Agnieszka Oleszczuk-Widawska z Founder Institute Warsaw zaprezentuje rolę akceleratorów w rozwoju przedsiębiorczości na świecie, Ilona Patro reprezentująca BlogoStrefę przybliży czym jest blogowanie, jak można współpracować z blogerami przy komunikacji produktów lub usług. Na koniec wystąpi Monika Mikowska, autorka bloga Jestem.mobi i opowie o kierunkach rozwoju rynku mobile w prezentacji pt. „Mobile, quo vadis”.

Na koniec zapraszamy na koncert Edyty Strzyckiej.

Spotkanie odbędzie się w Sali Kongresowej, start godzina 17. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl

Wydarzenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach sieci Enterprise Europe Network.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij