Najmodniejsze auta sezonu pojawią się w Blue City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najmodniejsze auta sezonu pojawią się w Blue City

W Centrum Handlowym Blue City regularnie prezentowane są nowości motoryzacyjne. Kolejna edycja tego popularnego cyklu imprez odbędzie się w dniach 9-12 marca. Te daty powinien zapamiętać każdy fan samochodów.

Hyundai w Polsce cieszy się sporą, rosnącą z roku na rok popularnością. Modeli tego producenta nie może więc zabraknąć w zestawieniu najciekawszych aut wiosny 2017. Na poziomie -1 pojawią się jego największe hity - i30, Tucson i Santa Fe. W Centrum zagoszczą też inne lubiane azjatyckie marki – Mitsubishi oraz Infiniti. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stałymi gośćmi przeglądów motoryzacyjnych w Blue City są firmy Peugeot, Citroën i Renault. I tym razem zaprezentują swoje nowe propozycje. Odwiedzający Centrum będą mogli więc zobaczyć modele takie jak: Peugeot 3008, Citroën C3, nowe Renault Grand Scenic oraz Mégane Grand Coupe. A to nie koniec! Przy fontannie pojawią się też nowości marki Dacia oraz Toyota CH-R i Ford Edge. 

Jest to tylko jedna z cyklicznych imprez odbywających się w Centrum. Inne popularne cykle to dedykowane dzieciom spotkania z bohaterami filmów animowanych oraz jarmarki produktów regionalnych. Rocznie w Blue City organizowanych jest około 70 wydarzeń specjalnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij