Zmiany strategiczne w wydawnictwie KUKBUK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany strategiczne w wydawnictwie KUKBUK

Wydawnictwo KUKBUK ujednolica swoją strukturę redakcyjną. Od marca br. redaktorką naczelną magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zostaje Daria Pawlewska, dotychczas wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych oraz współzałożycielka pisma.

Jej bezpośrednią zastępczynią jest Barbara Starecka. Agata Michalak, która do końca lutego pełniła funkcję redaktorki naczelnej wydań drukowanych dwumiesięcznika zostanie współpracownikiem redakcji. Stanowisko sekretarza redakcji  obejmuje Przemek Karolak, ostatnio związany z pismem „Podróże”. Redaktorami poszczególnych działów i projektów są Dariusz Klimczak i Katarzyna Stadejek. Dyrektorem kreatywnym i artystycznym całego wydawnictwa pozostaje Oliwia Gede-Niewiadomska.     

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiany w wydawnictwie wynikają głównie z potrzeby ujednolicenia struktury organizacyjnej redakcji.  „W ciągu ponad 4 lat działalności nasz tytuł przekształcił się z pisma „trendsetterskiego” z dużymi ambicjami w dobrze rozpoznawalną markę. W pierwszym roku publikowaliśmy sześć dwumiesięczników, ale już w kolejnym rozszerzyliśmy portfolio marki o tematyczne wydania specjalne. Obecnie wydajemy sześć wydań regularnych i cztery specjalne. Praktycznie ukazujemy się w druku raz w miesiącu wraz z intensywnie rozwijającą się wersją on-line. Nasza kultura organizacyjna wymagała uproszczenia procesów decyzyjnych. Ujednolicenie funkcji redaktora naczelnego wszystkich wydań pozwoli na jeszcze szybszy i bardziej twórczy rozwój wydawnictwa. – tak zmiany w firmie komentuje Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu KUKBUK.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij