Santander Consumer Bank i Marek Wieruszewski promują najciekawsze rozwiązania finansowe dla zmotoryzowanych

Santander Consumer Bank i Marek Wieruszewski promują najciekawsze rozwiązania finansowe dla zmotoryzowanych

Santander Consumer Bank, jeden z największych kredytodawców finansujących zakupy samochodów oraz wydawca karty Visa TurboKARTA, nawiązał współpracę z autorem vloga „Marek Drives”.

Na swoim kanale na portalu YouTube Marek Wieruszewski publikuje testy samochodów oraz motocykli i prezentuje zmotoryzowanym ciekawe rozwiązania dotyczące użytkowania i eksploatacji aut. Jego programy osiągają oglądalność nawet do miliona wyświetleń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Santander Consumer Bank to bank przyjazny kierowcom, oferujący szeroki zakres produktów i usług dla zmotoryzowanych. Celem współpracy między bankiem, a vlogerem jest poinformowanie fanów motoryzacji o korzyściach jakie daje Visa TurboKARTA oraz o wszechstronnych możliwościach kredytu samochodowego w  Santander Consumer Banku.

Oba te produkty Santander Consumer Banku przeznaczone dla kierowców zostały już docenione na rynku. TurboKARTA wg rankingu Comperia.pl została uznana za najlepszą kartę kredytową dla kierowców w październiku 2016 r., a kredyt samochodowy na auta używane w  Santander Consumer Bank zajął 1 miejsce w rankingu Total Money we wrześniu 2016 r.

Widzowie kanału “Marek Drives” będą mogli zapoznać się: z ofertami kredytowania wybranych modeli samochodów testowanych przez Marka Wieruszewskiego z korzyściami, jakie daje kierowcom TurboKARTA takimi jak bezpłatny pakiet car assistance czy funkcja moneyback, pozwalająca odzyskać do 360 zł rocznie z opłaconych nią zakupów np na stacjach benzynowych.

Filmy, które powstaną przy wsparciu Santander Consumer Banku pojawią się na vlogu w marcu i kwietniu. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już 10 marca tutaj.

Poprzez współpracę z Markiem Wieruszewskim, chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Dla kierowców, którzy starają się kontrolować wydatki ponoszone w związku z eksploatowaniem ich pojazdów, przydatnym narzędziem może okazać się TurboKARTA kredytowa. Natomiast zmotoryzowanym, którzy myślą o  zmianie auta, na nowe lub nowsze z rynku wtórnego, chcemy pokazać, że dzięki naszym rozwiązaniom kredytowym mają możliwość nabycia samochodu w korzytnej ofercie cenowej, na bardzo elastycznych warunkach, bez konieczności ponoszenia kosztu dużego wkładu własnego – mówi Paweł Florkiewicz, rzecznik prasowy.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij