infoShare 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
infoShare 2017

infoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, 5 scen, około 5000 uczestników, 2 konkursy...

...dla startupów – to wszystko w Gdańsku od 17 do 19 maja.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas infoShare 2017 posłuchamy min. Sujana Patela (Web Profits), Marka Schaefera (businessesgrow.com), Pawła Tkaczyka (Midea), Macieja Budzicha (Mediafun), Natalię Hatalską (hatalska.com), Michała Szafrańskiego (jakoszczedzacpieniadze). Wśród prelegentów zobaczymy także reprezentantów brandów takich jak Google, Netflix czy Slack.

Z myślą o marketerach Organizatorzy przygotują też liczne warsztaty. Przykładowe tematy to tworzenie przekazów w formie infografik czy generowanie ROI z content marketingu.

W przerwach pomiędzy wykładami i wystąpieniami będzie czas na odwiedziny w strefie expo dedykowanej startupom. Młode biznesy będą miały też okazję zaprezentować się w ekskluzywnym magazynie „Grow with Tech” przygotowywanym na konferencję we współpracy z autorami z europejskich funduszy VC oraz organizacji startupowych.

Zgodnie z tradycją, poza częścią merytoryczną organizatorzy przygotowują kilka wydarzeń networkingowych. Cztery imprezy, 2 rejsy po Zatoce Bałtyckiej, koncert na żywo – idealne okazje do budowania relacji.

A oto oficjalne aftermovie edycji 2016:

infoShare zaprasza!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku aby dostawać bieżące informacje. Adresy infoShare na SM: Facebook, Twitter i Instagram.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij