Konsorcjum OS3 & H2O Creative kompleksowo przejmuje obsługę reklamową marki FRUGO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konsorcjum OS3 & H2O Creative kompleksowo przejmuje obsługę reklamową marki FRUGO

Kultowa marka dołącza do portfolio klientów obu podmiotów w wyniku wygranego przetargu. Kluczowym zadaniem było opracowanie długofalowej strategii rozwoju marki w ramach całego portfela produktowego FRUGO oraz odświeżenie pozycjonowania.

FRUGO to nie tylko kultowe napoje, ale także m.in. lody i żelki. Współpraca obejmuje full service’ową obsługę w obszarze ATL, BTL, DIGITAL oraz aktywacji konsumenckich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To był jeden z ważniejszych przetargów dla agencji. Złożony, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces zakładał nie tylko prezentację strategii i koncepcji kreatywnych, ale oprócz tego, w finałowym rozstrzygnięciu, przebadanie wybranych spotów wśród grupy docelowej marki. 

- Z pełnym przekonaniem przekazaliśmy całkowitą odpowiedzialność za obsługę reklamową marki w ręce jednego konsorcjum. FRUGO to kultowa marka, od zawsze kojarzona z nietuzinkową kreacją i przełamywaniem barier. Rozwiązania zaprezentowane przez OS3 i H2O Creative odpowiedziały nie tylko na nasze oczekiwania jako Klienta, ale co najważniejsze, również na potrzeby wymagającej grupy docelowej. Wierzymy, że wspólnie na nowo wykreujemy świat FRUGO, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale także realnie zaangażuje dzisiejszych nastolatków – podkreśla Paulina Włodarska - Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare. 

Głównym wyzwaniem stojącym przed agencjami jest rewitalizacja całego portfela produktowego marki oraz umocnienie jej pozycji rynkowej w kategorii napojów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij