DYNAMO FILM po raz drugi partnerem Węgiel Student Film Festiwal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DYNAMO FILM po raz drugi partnerem Węgiel Student Film Festiwal

W najbliższy weekend, 6 i 7 kwietnia, w katowickim kinie Kosmos odbędzie się XIV Węgiel Film Festiwal. Dom produkcyjny Dynamo po raz drugi jest partnerem strategicznym wydarzenia. Producentka Magdalena Jamrozik będzie jednym z jurorów tegorocznej edycji konkursu.

Ideą festiwalu Węgiel jest prezentacja twórczości studentów uczelni filmowych z całej Europy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowisk twórczych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cieszę się, że będę czynnie uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu. Przyszłość filmu jest w rękach tych młodych ludzi. Ich świeże spojrzenie przyczynia się do istotnych zmian w kinie. - mówi Magdalena Jamrozik

Magda Jamrozik posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży filmowej. Od 2008 roku jest Parterem Zarządzającym w Grupie Dynamo. Wcześniej jako producent i kierownik produkcji współpracowała m.in z Graffiti Film, Film It, Film Republic, Tango Production, a także agencją DDB. Obok Magdy w jury zasiądą: reżyserka, scenarzysta i publicysta Violetta Rotter-Kozera oraz dziennikarka kulturalna, filmoznawczyni Anna Bielak.

Wydarzeniu towarzyszą ciekawe warsztaty oraz bloki dyskusyjne o tematyce filmowo-produkcyjnej. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij