Lubella i rodzinny obiad

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lubella i rodzinny obiad

Trwa kampania „Lubella i 1000 pomysłów”.Marka przedstawia kolejną okazję do przygotowania dania z makaronem – tym razem to penne z indykiem i brokułami, jako opcja dla rodzinnego obiadu. Reklama będąca kontynuacją cyklu spotów tegorocznej kampanii zachęca do rodzinnego gotowania i wspólnego zasiada.

Lubella w tegorocznej komunikacji skupia się na czerpaniu inspiracji z sezonowych produktów i wykorzystywaniu okazji do wspólnego ucztowania. Trzecia odsłona kulinarnych pomysłów Lubelli to obiad w rodzinnej wersji. Wesoła atmosfera w kuchni to efekt wspólnej pracy rodziców i dziecka, którzy przygotowują kolorowe, zdrowe i pożywne danie dla całej rodziny – penne z indykiem, brokułami i chili. Lubella udowadnia, że warto nie tylko wspólnie jeść posiłki, ale także czerpać radość z możliwości wspólnego ich przygotowywania, które może dostarczyć dużo radości wszystkim domownikom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot „Lubella i rodzinny obiad” to kolejny spot w całorocznej kampanii „Lubella i 1000 pomysłów”. Wraz z jego emisją marka rozpoczęła kolejny sezon kulinarnych inspiracji – tym razem oparty na familijnym podejściu gotowania.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij