Jessica Mercedes dyrektorem kreatywnym treningów adidas woman #HERETOCREATE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jessica Mercedes dyrektorem kreatywnym treningów adidas woman  #HERETOCREATE

Wystartowała nowa seria niezwykłych treningów adidas Women #HereToCreate stworzonych z myślą o kobietach. adidas zadba o niezapomniane sportowe doświadczenia! Uczestniczki będą zaskoczone ciekawym połączeniem dyscyplin z pomysłem na ćwiczenia w unikalnych lokalizacjach.

W tym roku o wyjątkowy charakter oprawy zatroszczy się Jessica Mercedes, która przyjęła rolę dyrektora kreatywnego treningów. Zapisy już ruszyły!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Treningi adidas Women #HereToCreate to 7 niepowtarzalnych dyscyplin, 7 interesujących, warszawskich lokalizacji oraz wyjątkowe trenerki.

Dyrektorem kreatywnym treningów adidas Women #HereToCreate będzie Jessica Mercedes, popularna blogerka modowa, znawczyni aktualnych trendów. Jessica zaangażuje się w wybieranie warszawskich lokalizacji, projektowanie scenografii oraz planowanie niespodzianek dla uczestniczek. Jako rasowa trendsetterka udzieli również młodym kobietom rad dotyczących stylizacji, udowadniając, że to jaki strój wybieramy do ćwiczeń, jest niezwykle istotne.

Przyznam, że  jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i jest mi miło, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę. W ostatnich tygodniach jestem bardzo zaangażowana w proces kreacji treningów adidas Women #HereToCreate, nieustannie poszukuję nowych inspiracji, dużo więcej sama trenuję! Wszystko po to, aby stworzyć treningi jakich jeszcze nie było. Nie mogę doczekać się pierwszego wydarzenia i reakcji uczestniczek! Oczywiście ja również będę ćwiczyć!” - komentuje Jessica.

Już 22 kwietnia na treningu otwarcia pod nazwą „Light it up!”, fitness zostanie pokazany w zupełnie nowym „świetle”. Na tle panoramy Warszawy trenerka Izabela Parszczyńska zadba o poprawę koordynacji, elastyczności i siły kluczowych partii mięśni u kobiet. Oświetlone miasto nocą, energetyczne ćwiczenia i mnóstwo niespodzianek – tak rozbłyśnie pierwszy trening z serii #HereToCreate. Czas skończyć z treningową rutyną!

adidas Women w każdym miesiącu będzie zachęcał do przekroczenia swoich sportowych granic oraz motywował do kreatywnych ćwiczeń. Wszystko dlatego, że kreatywność w sporcie ma znaczenie #HereToCreate!

Nie może Cię zabraknąć!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij