BUCOVINA – nowa, naturalna woda mineralna

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BUCOVINA – nowa, naturalna woda mineralna

BUCOVINA to naturalna woda mineralna o wyjątkowej kompozycji 8 różnych minerałów. Produkt to nowość dedykowana do sprzedaży vendingowej.

Pijemy coraz więcej wody, zwracając jednocześnie coraz większą uwagę na składniki, jakie ona zawiera. Dlatego wartościowy skład nowej wody mineralnej to propozycja, która z pewnością spodoba się każdemu, kto zwraca uwagę na jej właściwości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Naturalna woda mineralna ze względu na pochodzenie, warunki geologiczne i wielomineralny skład chemiczny z udziałem mikroelementów, może wpływać korzystnie na różne funkcje fizjologiczne organizmu człowieka. Taka właśnie jest BUCOVINA – nowość na rynku, naturalna woda mineralna dostępna w butelkach o pojemności 500 ml, w dwóch wariantach – niegazowanym i gazowanym.

BUCOVINA NIEGAZOWA to certyfikowana woda niskomineralizowana, niskosodowa, o bardzo małej zawartości fluoru oraz azotanów i azotynów. Dzięki temu jest idealna dla każdego, również dla małych dzieci.

BUCOVINA GAZOWANA jest nasycona naturalnym dwutlenkiem węgla. To również woda niskosodowa, a zatem odpowiednia dla osób z dietą ubogą w sód.

Woda mineralna BUCOVINA przeznaczona jest do alternatywnych kanałów sprzedaży. Odpowiednia butelka to opakowanie doskonale dopasowane do maszyn vendingowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij