Ford wychodzi naprzeciw zmęczonym rodzicom. Zobaczcie Max Motor Dreams

Ford wychodzi naprzeciw zmęczonym rodzicom. Zobaczcie Max Motor Dreams

Wyczuwamy rewolucję w sposobie usypiania dzieci. Rodzice, którzy stosują zasadę „wieczorem kilka kółeczek wokół osiedla” mogą odetchnąć z ulgą, bo pomocną dłoń wyciągnął do nich Ford, tworząc łóżeczko, które imituje wibracje, światła i dźwięki towarzyszące jeździe samochodem.

Max Motor Dreams wyglądem przypomina designerskie łóżeczko rodem z profili instagramowych, w rzeczywistości jest jednak tym, czego na rynku parentingowym brakowało! Kołyska, która imituje jazdę samochodem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łóżeczko zaprojektował Alexandro Lopez Bravo w hiszpańskim studio graficznym. Jest to coś więcej niż zwykły gadżet motoryzacyjny, bo pełni funkcje kołyski!

Głośnik zamontowany w łóżeczku, imituję szum silnika, dioda LED odtwarza światła uliczne. Dodatkowo kołyska zapewnia miarowy i stały ruch kołyski. Nie obeszłoby się bez technologicznych dodatków, zgodnie z trendami Max Motor Dreams można kontrolować za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona. Rodzice mogą nagrać, a następnie odtworzyć dziecku dźwięki zarejestrowane podczas jazdy.

Ford, jak na razie, przedstawił tylko pokazowy egzemplarz usypiacza, ale firma nie wyklucza rozpoczęcia produkcji na wielką skalę!

Po wielu latach rozmów z rodzicami wiemy, że oddaliby wszystko za jedną przespaną noc. Podczas gdy krótka przejażdżka samochodem może zdziałać cuda i skłonić dziecko do snu, biedni rodzice dalej muszą być przytomni, by prowadzić.” – powiedział projektant łóżeczka, Alejandro Lopez Bravo.fot. Ford

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij