HAIER i Vytautas: wszystko w jednym filmiku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
HAIER i Vytautas: wszystko w jednym filmiku!

Charakterystyczny litewski akcent, duża dawka nietuzinkowego humoru oraz delikatna doza kontrowersji – te wszystkie elementy można znaleźć w najnowszym wideo stworzonym wspólnie przez markę wody Vytautas i największego producenta sprzętu AGD na świecie, firmę Haier.

Efekt kolejnej kooperacji obu firm ponownie podbija polski Internet.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Haier w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Firma znana jest m.in. z wyrzucenia lodówki przez balkon, wyburzenia ściany przez Hardcorowego Koksa czy angażującej współpracy z serią biegów Runmageddon. Z kolei woda Vytautas znana jest przede wszystkim z ich odważnych i satyrycznych filmów, które powalają oglądających swoim poziomem absurdu. Co ciekawe, obie firmy miały już okazję współpracować wcześniej. Ich pierwsze wideo „Takes you Haier” przebojem wdarło się do przestrzeni polskiego Internetu. Film uzyskał ponad 1,1 mln wyświetleń i stał się prawdziwym hitem. Wszystko wskazuje na to, że ich kolejna produkcja ma okazję powtórzyć sukces swojego poprzednika.

Współpraca z tak charakterystycznym partnerem, oprócz oczywistych korzyści wizerunkowych, sprawia nam także dużo radości. Wspólnie z Vytautasem nadajemy na podobnych falach, dlatego bardzo cieszymy się, że znów mogliśmy razem stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Liczymy, że nowe wideo zostanie przyjęte przez Internautów tak samo pozytywnie jak poprzednie.” – mówi Bartosz Jeziorański, dyrektor generalny Haier Poland.

W akcję promocyjną materiału została zaangażowana również Magdalena Kostyszyn, która prowadzi na facebooku popularną stronę „Chujowa Pani Domu”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij