Carex personalizuje opakowania na Dzień Dziecka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Carex personalizuje opakowania na Dzień Dziecka

20 kwietnia 2017 marka Carex rozpoczęła wyjątkową promocję konsumencką połączoną z konkursem z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Akcja skierowana jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a jej celem jest promowanie właściwych nawyków higienicznych wśród najmłodszych.

Każdy, kto dokona zakupu dowolnego mydła w płynie Carex w butelce oraz weźmie udział w konkursie ma szansę na wyjątkowe nagrody!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Carex posiada w swoim portfolio antybakteryjne mydła i żele do rąk oraz chusteczki odświeżające. Tej wiosny marka przygotowała specjalny konkurs związany ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić dowolny wariant mydła Carex w butelce, zarejestrować paragon na stronie www.carex.pl oraz wykonać proste zadanie konkursowe, polegające na stworzeniu najciekawszych życzeń z okazji Dnia Dziecka. Na autorów 500 najbardziej oryginalnych zgłoszeń konkursowych czekają personalizowane butelki mydła Carex z imieniem dziecka.

Marka Carex w swoim stałym portfolio posiada produkty dedykowane dzieciom, dlatego tak ważna jest dla nas edukacja najmłodszych w zakresie właściwej higieny dłoni. To już kolejna promocja Carex stworzona z myślą o maluchach. Poprzez wspólną zabawę staramy się zachęcić najmłodszych do wyrobienia nawyku mycia rąk. Tym razem aż 500 dzieci ma szansę otrzymać od nas limitowaną wersję mydła Carex w butelce ze swoim imieniem - mówi Małgorzata Kicia-Michnowska, Junior Brand Manager marki Carex. 

Promocja komunikowana będzie na materiałach POS: nakładkach na produktach i standach promocyjnych. Przygotowano także kampanię wspierającą promocję w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Akcja promocyjna trwa od 20 kwietnia do 31 maja 2017 r.

Organizatorem promocji jest agencja reklamowa i360 Sp. z o.o. Za działania komunikacyjne marki Carex odpowiada agencja Tailor Made PR. Regulamin promocji dostępny jest na www.carex.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij