Jim Beam i Harley-Davidson nawiązały współpracę na rynku polskim

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jim Beam i Harley-Davidson nawiązały współpracę na rynku polskim

Od lat łączą pasję z profesjonalizmem. Teraz połączyli siły, aby wspólnie budować nową legendę. Jim Beam i Harley-Davidson zaczęły współpracę na rynku polskim. Jak to możliwe?

Największy producent amerykańskiej Bourbon whiskey i legendarny twórca kultowego symbolu amerykańskiej wolności, zdecydowali się na niebanalny krok, aby wspólnie tworzyć nową jakość. Jakość o znamionach luksusu i perfekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak to się zaczęło?

Kiedy w jednym miejscu i jednym czasie spotkają się dwie tak silne osobowości, wyjścia są tylko dwa… a właściwie jedno. W dniu, w którym dystrybutorzy Jim Beama podali biznesową dłoń przedstawicielom marki Harley-Davidson narodziła się nowa legenda. Czy bowiem można sobie wyobrazić bardziej wyrafinowane połączenie perfekcyjnej harmonii i ekskluzywnej przyjemności? Obie marki rozpoczęły współpracę w Polsce w kwietniu ubiegłego roku obierając wspólna linię komunikacji pod hasłem American Legends. Owocem współpracy było m.in. uroczyste otwarcie podwarszawskiego salonu Twin Peaks.

Wakacyjna przygoda z Harley-Davidson i Jim Beam

Motocykle Harley-Davidson towarzyszyły marce Jim Beam podczas trasy promocyjnej w ramach kampanii „Odkryj swój smak … zostań fanem”. Była to wakacyjna kampania marki Jim Beam mająca na celu promocję czterech wariantów smakowych Bourbon Whiskey – klasycznego White, wiśniowego Red Stag, miodowego Honey i jabłkowego Apple. Mobilny bar na kółkach zawitał wówczas do Gdańska, Warszawy i Krakowa parkując w najbardziej klimatycznych i kultowych miejscach. Dwie amerykańskie legendy odwiedziły m.in. Gdańską Molotekę, Krakowskie Forum Przestrzenie oraz Warszawski Pomost 511.

Never ending story

Niedawno Jim Beam wyruszył z nowym wyzwaniem na podkarpacie, gdzie w lutym uświetnił otwarcie 1150-metrowego salonu GOC w Rzeszowie. W dwupoziomowym industrialnym obiekcie obok sztandarowych modeli motocykli marki H-D czy nagradzanych na międzynarodowych konkursach customach marki GOC, można podziwiać zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth mroczny i potężny Behemoth Bikem oraz The Recidivist – pierwszym na świecie wytatuowany motocykl. Oczywiście wszystko to w znamienitym towarzystwie Bourbon Whiskey rodem z Kentucky.

To zapewne nie koniec wspólnej drogi. Liczymy na to, ze zbudowane przez twórców obu marek perfekcyjne połączenie tradycji z innowacyjnością będzie trwało jak najdłużej, aby dać nam szansę ciągłego doświadczania amerykańskiego luksusu z najwyższej półki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij