„Retail bez tajemnic” - konferencja w reżyserii Comarch

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

„Retail bez tajemnic” - konferencja w reżyserii Comarch

Jak zmienią się zachowania i potrzeby klientów? Gdzie będą robić zakupy? Który kanał sprzedaży będzie popularniejszy: online czy offline? Jak przygotować firmę na nadchodące zmiany?

To pytania, które codziennie stawiają sobie przedsiębiorcy z branży retail. Odpowiedzi będą mogli usłyszeć podczas „Rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce. Comarch Retail 2017”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie poświęcona zagadnieniom skupionym wokół handlu, sprzedaży oraz systemów informatycznych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie.

Podczas spotkania eksperci Comarch zaprezentują rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce oraz podpowiedzą, jak wdrożenie systemu informatycznego przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój firmy. Dodatkowo przedstawią raport na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Badania przeprowadził Comarch wspólnie z Kantar TNS i ich pełna wersja znajduje się na stronie. Całość konferencji zostanie wzbogacona prelekcjami klientów Comarch, którzy opowiedzą, jakie korzyści przyniosły systemy IT w ich firmach.

Konferencja kierowana jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz dyrektorów sprzedaży, marketingu, dystrybucji, alokacji, obsługi klienta, strategii, zarządzającej w firmach z branż retail i e-commerce.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o konferencji:

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij