Firma Politan wzmacnia struktury managementu Działu Sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Firma Politan wzmacnia struktury managementu Działu Sprzedaży

Do zespołu tworzącego Dział Sprzedaży w firmie Politan dołączył Daniel Chirica. Od kwietnia 2017 r. zajmuje stanowisko Industrial Sales Managera. Jest odpowiedzialny m.in. za rozwój sprzedaży przemysłowej Politana na rynkach światowych.

Daniel Chirica to manager z wieloletnim doświadczeniem, który łączy umiejętności i know-how z zakresu biznesu, sprzedaży i zarządzania z wiedzą oraz kompetencjami inżynieryjnymi. W firmie Politan jako Industrial Sales Manager odpowiada za rozwój sprzedaży na rynkach międzynarodowych produktów wytwarzanych przez fabryki w Czyżowicach i Żywcu. Do kluczowych zadań nowego Managera należy realizacja Rocznego Planu Sprzedażowego oraz stałe dostosowywanie oferty Politana do aktualnych trendów i potrzeb rynkowych. Oprócz tego pokieruje także zespołem Industrial.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Daniel Chirica ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Transilvania Brasov w Rumunii na kierunku elektrotechnika. Swoją karierę zawodową związał ze światem biznesu, przekładając wiedzę i umiejętności na rozwój sprzedaży firm sektora FMCG. Jednym z jego głównych osiągnięć było ustanowienie w 2010 r. niepobitego dotąd rekordu sprzedaży w firmie Blue Business Media. W Dospel Sp. z o.o.(w 2013 r.) i Mapa Spontex (w roku 2016), 3-krotnie przekroczył zakładany target sprzedażowy.

W pracy łączy inżynierską precyzję i rozległą wiedzę z innowacyjnymi, kreatywnymi i skutecznymi działaniami sprzedażowymi. Takie podejście zapewnia mu silną pozycję wśród sales managementu, a Politanowi – wzmocnienie nowoczesnych struktur sprzedażowych i rozwój firmy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij