Starcom wygrał przetarg na obsługę marki ISOVER

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Starcom wygrał przetarg na obsługę marki ISOVER

Grupa Saint-Gobain rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki ISOVER w obszarze planowania i zakupu mediów. Zwycięzcą przetargu jest agencja mediowa Starcom, która będzie kontynuować rozpoczętą w 2006 r. współpracę z marką.

Przetarg dotyczył obsługi w obszarze planowania i zakupu wszystkich mediów dla producenta materiałów izolacyjnych marki ISOVER. Do procedur przetargowych zaproszone zostały łącznie cztery agencje, których nazwy nie zostały ujawnione, podobnie jak wartość budżetu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Bardzo sobie cenimy współpracę z agencją Starcom, ponieważ kluczowe znaczenie ma dla nas profesjonalizm zespołu i kreatywność proponowanych rozwiązań, a to wyróżniało ofertę Starcomu na zakup mediów do naszej najnowszej kampanii reklamowej „Dom pełen ciepła”. Konkurencyjna oferta finansowa, przypieczętowała naszą decyzję o kontynuowaniu współpracy. – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Wynik przetargu oznacza dla agencji Starcom realizację mediową szerokozasięgowej kampanii wizerunkowej ISOVER – Dom pełen ciepła, której trzonem jest reklama telewizyjna, wspierana przez działania PR, reklamę w prasie, internecie, mediach społecznościowych oraz outdoor.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij