6 czerwca odbędzie się III Forum Dyrektorów PR i Komunikacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
6 czerwca odbędzie się III Forum Dyrektorów PR i Komunikacji

Grono profesjonalistów z obszaru public relations spotka się 6 czerwca podczas III Forum Dyrektorów PR i Komunikacji, które odbędzie się w Hotelu Bristol w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji forum jest podejście Thought Leadership oraz jego wykorzystanie w budowaniu strategii komunikacyjnej.

Trzecia edycja Forum Dyrektorów PR i Komunikacji stawia przed specjalistami pytania dotyczące aktualnych strategii public relations oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi w budowaniu spójnego wizerunku marki. Wśród zagadnień poruszanych podczas forum znajdą się między innymi:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • wykorzystanie potencjału nowych mediów i influencerów,
  • prowadzenie międzynarodowych kampanii opartych na human stories,
  • kampanie i programy edukacyjne reagujące na aktualne problemy społeczne.

Eksperci przedstawią inspirujące case studies, a także wezmą udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym wykorzystania potencjału mikroinfluencerów, którzy są obecnie jednym z wiodących kanałów komunikacji największych, światowych marek z klientami.

W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele takich marek jak Microsoft, PayPal, Uber, Intel, Grupa Allegro, KGHM Polska Miedź, Alior Bank, Tauron Polska Energia, a także organizacji Rak’n’Roll oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Partnerem tegorocznej edycji Forum Dyrektorów PR i Komunikacji jest agencja CluePR, która specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, nowych technologii i finansów dla globalnych marek.

Nasza agencja została partnerem Forum, ponieważ bliska nam jest idea wyrównywania wiedzy branżowej z obszaru komunikacji i dzielenia się najlepszymi praktykami z digitalu i PR. Dyskusja o wiodącym trendzie współpracy z influencerami, którą podejmujemy w panelu to dla nas szczególnie interesujący temat, gdyż na co dzień realizujemy z nimi kampanie zasięgowe w regionie CEE. Ciekawi nas również strategia komunikowania nowych technologii wobec coraz bardziej świadomych konsumentów – mówi Alicja Wysocka Świtała, Managing Partner Clue PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij