Awans w agencji Peppermint

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awans w agencji Peppermint

Aleksandra Marchocka objęła funkcję Creative Director w agencji Peppermint. Poprzednio stanowisko to pełniła Ewa Cymer, która obecnie jest CEO agencji.

Aleksandra Marchocka pracuje w agencji Peppermint od 2010 roku, zaś w branży reklamowej działa od blisko 10 lat. Przed objęciem stanowiska Creative Directora, pełniła funkcję Head of Design agencji Peppermint. Marchocka jest laureatką wielu prestiżowych konkursów, w tym Golden Drum International Festival, Kreatury, Webstar, czy Design and Design, zaś jej ilustracje były wystawiane m.in. w Polsce, Meksyku, Włoszech i Australii. W tym roku znalazła się również w gronie jurorów w kategorii „Ilustracje” w ramach Konkursu Twórców Reklamy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tej pory stanowisko Creative Directora pełniła Ewa Cymer, która łączyła tę funkcję z zarządzaniem agencją jako CEO, którą pozostaje.

- Objęcie stanowiska Creative Directora przez Aleksandrę Marchocką to proces jednocześnie naturalny i ekscytujący dla Peppermint. Jej doświadczenie i umiejętności sprawiają, że awans i pełne zarządzanie działem kreacji stanowią ważny krok dla agencji – Ewa Cymer, CEO Peppermint

Aleksandra Marchocka pełni funkcję Creative Directora od maja 2017.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij