Agencja S4 z kampaniami dla Tauron Sprzedaż

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja S4 z kampaniami dla Tauron Sprzedaż

Agencja S4 odpowiada za kompleksową obsługę dwóch aktualnych kampanii komunikacyjnych Tauron Sprzedaż.

Działania realizowane przez S4 dla klienta skupione są na dwóch obszarach: kampania „Dbamy o dobre oferty dla domu i firmy” ma charakter produktowy. Jej celem jest wprowadzeniu na rynek ofert Serwisant24H PLUS oraz Serwisant Gazowy 24H PLUS, które uzupełniają ofertę dotychczasową, tj. prąd i gaz z usługami typu „assistance”. Dodatkowo S4 prowadzi kompleksową kampanię wspierającą start programu edukacyjno-ekologicznego „Oddychaj powietrzem”. W obu projektach S4 odpowiadało za stworzenie konceptu kreatywnego kampanii oraz przygotowanie szerokiego spectrum materiałów BTL, komunikacji ATL (radio) oraz działań w Internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po stronie firmy Tauron Sprzedaż za koordynację działań przy kampanii produktowej odpowiadają: Kinga Warchoł i Monika Gałaś, a za współpracę przy programie edukacyjnym Dorota Kulpińska. W S4 za kampanie odpowiada szeroki zespół prowadzony przez Agatę Pęzioł – senior account managera.

Są to już kolejne działania realizowane przez Agencję S4 dla TAURON Sprzedaż.   Agencja S4 odpowiadała m.in. za akcje produktowe oraz za kampanię „Tauron nie chodzi po domach, aby sprzedawać prąd lub gaz” zrealizowaną w 2016 z udziałem Michała Fajbusiewicza.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij