„Dom pełen ciepła” – kampania reklamowa ISOVER

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Dom pełen ciepła” – kampania reklamowa ISOVER

20 maja w telewizji, prasie i internecie rusza ogólnopolska kampania reklamowa marki ISOVER pod hasłem „Dom pełen ciepła”. Jej głównymi bohaterami są pracownicy firmy, którzy wcielili się w rolę szczęśliwej rodziny.

„Od wielu lat termiczna i akustyczna izolacja ISOVER zamienia podłogi, ściany i dach w coś o wiele ważniejszego – w miejsce, do którego zawsze chcesz wracać, gdzie czujesz się bezpiecznie i komfortowo. W Twój dom - pełen ciepła” – tymi słowami producent wełny mineralnej rozpoczyna swój spot telewizyjny i nową ogólnopolską kampanię reklamową. – W naszej kampanii chcieliśmy umocnić pozytywne skojarzenia z naszą marką, bazując na pozytywnych emocjach jak radość czy rodzinne ciepło, a z drugiej strony nawiązać do korzyści, jakie dajemy klientom w aspekcie komfortu termicznego, który zapewniają rozwiązania ISOVER w naszych domach – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „Dom pełen ciepła” przedstawia szczęśliwą rodzinę, uchwyconą przy wspólnej, radosnej zabawie w ich ciepłym i bezpiecznym domu. W role bohaterów wcielili się inżynierowie marki ISOVER. Dzięki ciekawej animacji, z rozwijającą się rolką wełny, dowiadujemy się, że do jego budowy wykorzystano energooszczędną wełnę szklaną, która otula cały dom. 

- To nie pierwszy raz, kiedy w ogólnopolskiej kampanii zamiast aktorów czy modeli bohaterami są osoby z naszego zespołu, które doskonale znają produkty oraz markę, będąc na co dzień jej prawdziwymi ambasadorami – dodaje Anna Kozera, specjalista komunikacji ISOVER. 

Pierwsza odsłona kampanii telewizyjnej o szerokim zasięgu będzie prowadzona od 20 maja do 30 czerwca br. Dodatkowe działania mediowe obejmują reklamy w prasie branżowej i ogólnopolskiej, internecie, w tym mediach społecznościowych, na megaboardach oraz materiały promocyjne w punktach handlowych.

Koncepcję spotu, plan kampanii oraz hasło reklamowe przygotował zespół marketingu ISOVER. Za realizację spotu odpowiadała firma MBT Production, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja Starcom.

Spot reklamowy ISOVER można już teraz zobaczyć na kanale Youtube ISOVER:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij