Królewskie Niefiltrowane i smak dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Królewskie Niefiltrowane i smak dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów

Marka Królewskie zaprasza na spotkanie ze smakiem dawnej Warszawy podczas Nocy Muzeów. Wieczorem 20 maja ponad 230 muzeów, galerii i instytucji kulturalnych w stolicy udostępni swoje obiekty.

Zwiedzającym towarzyszyć będzie najbardziej warszawskie piwo, które na tę noc przygotowało akcję samplingową wariantu Królewskie Niefiltrowane.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wprowadzone na rynek w ubiegłym roku Królewskie Niefiltrowane to piwo inspirowane klimatem i smakiem charakterystycznym dla dawnej stolicy. Zarówno jego etykieta jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Wariant zaprezentuje się na warszawskich ulicach podczas Nocy Muzeów, która odbędzie się 20 maja.

Akcja samplingowa wystartuje o godz. 20 i potrwa do ok. 3 rano. W tym czasie ekipa Królewskiego Niefiltrowanego, w strojach wzorowanych na modzie dawnych lat, będzie przemieszczać się po mieście autem kultowym dla mieszkańców stolicy – starą Warszawą, oznakowaną logo marki. Piwo w zamkniętych butelkach będzie rozdawane osobom pełnoletnim w wybranych lokalizacjach na terenie miasta.

To kolejna akcja podkreślająca warszawski charakter Królewskiego. Regionalna marka inspiruje do poznawania historii stolicy i odkrywania jej wyjątkowej historii. Noc Muzeów jest do tego świetną okazją.

Impreza, w ramach której muzea, galerie i inne instytucje kulturalne udostępniają swoje ekspozycje do bezpłatnego nocnego zwiedzania, narodziła się w Berlinie w 1997 roku i szybko zaczęła się cieszyć dużym zainteresowaniem. Świetnie przyjęła się także w Warszawie, gdzie już od 14 lat przyciąga setki tysięcy mieszkańców i turystów. To noc, podczas której stolica nie zasypia, ulice tętnią życiem, a miasto jest odkrywane na nowo. W tym roku szukając charakterystycznej, starej Warszawy z logo Królewskie Niefiltrowane będzie można poznać dawny klimat miasta jeszcze lepiej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij