Subskrybuj najlepszy smak – tysiące przepisów na Thermomix® z abonamentem Cookidoo®

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Subskrybuj najlepszy smak – tysiące przepisów na Thermomix® z abonamentem Cookidoo®

Zamiast kupować kolejną płytę z muzyką lub filmem, wystarczy dziś mieć elektroniczny dostęp do serwisów z interesującymi nas treściami. Również miłośnicy gotowania nie muszą już gromadzić książek kulinarnych ani wycinków z przepisami. Wystarczy, że wykupią abonament Cookidoo®, dzięki któremu...

... w jednym miejscu, znajdą tysiące kulinarnych inspiracji na każdy dzień i będą w pełni wykorzystywać możliwości urządzenia Thermomix®.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Popularność modelu subskrypcji w różnych branżach rośnie ze względu na wygodę takiego rozwiązania, łatwy dostęp oraz atrakcyjne promocje, pozwalające na wstępie wypróbować usługę za darmo. W ten ogólnoświatowy trend wpisuje się również prekursor cyfrowego gotowania – urządzenie Thermomix®.

Abonament na najlepszy smak

To, co wyróżnia wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® i co cenią jego użytkownicy, to tworzona od lat i sukcesywnie rozbudowywana baza wyjątkowych, dedykowanych urządzeniu przepisów kulinarnych, dostępnych na Cookidoo® – platformie z przepisami na Thermomix®. Teraz dostęp do nich może być nieograniczony za sprawą abonamentu Cookidoo®. Zasady jego funkcjonowania są dokładnie takie same jak w przypadku innych, znanych serwisów opartych na systemach abonamentowych – dokonując cyklicznie, rocznej opłaty, otrzymujesz nieograniczony dostęp do kulinarnych inspiracji na każdy dzień i na każdą okazję. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.cookidoo.pl i założyć swoje konto na platformie. Każdy zalogowany użytkownik może wykupić abonament, dzięki któremu, za niecałe 12,00 zł* miesięcznie, zyskuje dostęp do wszystkich przepisów, zarówno z książek kucharskich na urządzenie Thermomix®, jak też tych z blisko 100 kolekcji opublikowanych obecnie na platformie Cookidoo® i na tym nie koniec. Co miesiąc publikowane są zupełnie nowe przepisy na różne okazje i pory roku.

Skarbnica przepisów i nie tylko

Abonament Cookidoo® to jednak coś więcej niż zbiór przepisów kulinarnych. To dostęp do wielu funkcji, które mogą ułatwić, zdecydowanie przyspieszyć i uczynić bardziej ekonomicznym codzienne gotowanie dla rodziny. Mając dostęp do wszystkich przepisów możemy tworzyć np. własne tematyczne listy przepisów, dodawać wybrane inspiracje do ulubionych, czy dopisywać notatki do przepisów, tak by maksymalnie dopasować smak potraw do własnych upodobań kulinarnych – to kolejne funkcjonalności, jakie w pełni wykorzystamy z abonamentem Cookidoo®.

Co więcej, platforma Cookidoo® to prawdziwy, kulinarny organizer. Dzięki funkcji planowania, ułożymy z ulubionych przepisów menu tygodniowe, a na jego podstawie automatycznie wygenerujemy listę zakupów, z którą kupimy tylko to, co potrzebne do wykonania wybranych przez nas potraw.

Gotowanie za dotknięciem palca

Możliwości jakie daje abonament Cookidoo® docenią wszyscy miłośnicy gotowania. Klientom, którzy nie korzystali jeszcze z tej opcji, Vorwerk proponuje wypróbowanie bezpłatnego abonamentu na 30 dni. Z opcji abonamentu, przez pół roku bezpłatnie mogą korzystać też wszyscy, którzy posiadają Cook-Key® – nowy dodatek do urządzenia TM5. Po podłączeniu Cook-Key® do urządzenia klienci mogą zsynchronizować swój TM5 z platformą Cookidoo® za pomocą bezprzewodowego Internetu. Dzięki temu wszystkie przepisy, które użytkownik wybierze, można przenieść bezpośrednio do urządzenia Thermomix®, a dzięki funkcji gotowania z ustawieniami urządzenie na ekranie dotykowym wyświetli kolejne kroki przygotowania potrawy i wstępnie ustawi parametry gotowania.

Z dodatkiem Cook-Key® i abonamentem Cookidoo® możliwości kulinarnych eksperymentów są naprawdę nieograniczone.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij