Sambud uhonorowany INNOVATION AWARD 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sambud uhonorowany INNOVATION AWARD 2017

Jubileuszowy rok 25-lecia działalności na rynku zdecydowanie nam sprzyja. Dnia 24 maja firma Sambud-2 została wyróżniona nagrodą INNOVATION AWARD 2017.

Fot. Krzysztof Kuklicz odbiera nagrodę w imieniu Sambud-2

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wieczór 24 maja 2017 r. dobrze zapisze się w historii firmy Sambu-2 działającej od dwudziestu pięciu lat w branży stalowej. Podczas SAP Executive Forum 2017 flagowej konferencji SAP Polska odebraliśmy nagrodę, która została nam przyznana za wdrożenie systemu SAP. Prace wdrożeniowe rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku, a ta nagroda jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy i reorganizacji firmy – informuje Krzysztof Kuklicz Dyrektor Generalny Sambud-2.

W trakcie wydarzenia mogliśmy zapoznać z najnowszymi trendami IT, poznać praktyczne aplikacje służące rozwiązywaniu konkretnych problemów, z którymi boryka się świat biznesu – dodaje Krzysztof Kuklicz. To był wyjątkowy moment i uhonorowanie ciężkiej pracy towarzyszącej nam od minionego roku, kiedy to zapadła decyzja o podwyższeniu innowacyjności firmy, czego efektem miała być sprawniejsza i bardziej kompleksowa obsługa klienta, wydajniejsze planowanie procesów, czy wreszcie poprawa działalności operacyjnej.

Sambud-2 został uhonorowany za najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT i wykazanie się wyjątkowym podejściem do nowych technologii, w wymierny sposób zmieniając swój biznes w erze cyfrowej ekonomii. Ta wyjątkowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu i profesjonalizmie pozwoliła na wprowadzenie nowej jakości wdrożeń systemów IT, których zadaniem ma być odpowiednie wsparcie w procesach decyzyjnych. Za wdrożenie systemu SAP w Sambud-2 jest odpowiedzialna firma Supremis jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij