UberBOAT - nowa usługa Ubera w Chorwacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UberBOAT - nowa usługa Ubera w Chorwacji

Uber ogłosił w Chorwacji uruchomienie usługi UberBOAT, umożliwiającej wynajęcie łodzi motorowej. To pierwsze na świecie uruchomienie UberBOAT jako stałej usługi. Usprawni ona transport na chorwackim wybrzeżu i wzbogaci lokalną ofertę turystyczną już od 26 czerwca.

W momencie startu UberBOAT będzie oferował dwie funkcje. Podstawową usługą będzie transport w dowolną stronę pomiędzy Splitem lub Divulje (lotniskiem w Splicie), a Hvarem. Dodatkowo, pasażerowie UberBOAT będą mieli możliwość zamówienia łodzi na trwający cały dzień lub pół dnia rejs turystyczny. Ta usługa będzie dostępna w Splicie, Hvarze oraz Dubrowniku. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ideą Ubera jest możliwość zarezerwowania przejazdu za pomocą jednego kliknięcia. Bardzo się cieszymy, że mamy możliwość przeniesienia jej na nowy poziom. UberBOAT zapewni turystom i mieszkańcom nowy sposób odkrywania chorwackiego wybrzeża umożliwiając wyjątkowy rejs wokół Splitu, Hvaru i Dubrownika. Jesteśmy przekonani, że ta usługa przełoży się na wzrost liczby podróżujących na wyspy oraz przyczyni się do rozwoju chorwackiej branży turystycznej – komentuje Davor Tremac, Dyrektor Generalny Ubera w Chorwacji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij