Facebook ogłasza nową misję firmy podczas Facebook Community Summit

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook ogłasza nową misję firmy podczas Facebook Community Summit

W przemówieniu na forum Facebook Community Summit – spotkaniu z administratorami kluczowych amerykańskich grup na Facebooku, Mark Zuckerberg przedstawił nową misję firmy, która będzie przyświecać jej rozwojowi w perspektywie najbliższych dziesięciu lat. Brzmi ona:...

...  Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniejsza misja Facebooka mówiła o tworzeniu otwartego świata i łączeniu jego mieszkańców. Nowe sformułowanie wyraża zamiar wykonania przez Facebooka kolejnego kroku na tej drodze, aby ludzie byli nie tylko ze sobą połączeni, ale by byli sobie bliżsi oraz czuli się częścią wspólnoty i dostrzegali w niej swoją rolę.

Podczas spotkania z przedstawicielami kluczowych grup, Mark Zuckerberg zapowiedział również nowe narzędzia i zmiany w funkcjonowaniu grup na Facebooku:

  • Informacje o grupach: administratorzy grup będą otrzymywać w czasie rzeczywistym szereg informacji o rozwoju grupy i zaangażowaniu jej członków, takie jak liczba postów czy godziny, w których aktywność jest największa. 
  • Filtrowanie wniosków o dołączenie do grupy: sprawdzenie i akceptowanie wniosków o dołączenie do grupy jest dla administratorów jedną z najbardziej czasochłonnych czynności. Nowa funkcja pozwoli filtrować wnioski chętnych do dołączenia do grupy za pomocą podstawowych kryteriów takich jak np. lokalizacja, a następnie akceptować lub odrzucać zaznaczone wnioski. 
  • Kasowanie aktywności usuniętych członków grup: dbając o bezpieczeństwo społeczności skupionej wokół grupy, administratorzy będą teraz mogli w jednym kroku nie tylko usunąć kogoś z grupy, ale także skasować wszystkie ślady aktywności takiej osoby, takie jak posty, komentarze oraz dodanych przez nią członków.
  •  Zaplanowane posty: administratorzy oraz moderatorzy będą mogli zaplanować publikację postów o dowolnej godzinie wybranego dnia.
  •  Rekomendowanie grup: Facebook rozpoczyna testy funkcji umożliwiającej administratorom rekomendowanie członkom grup innych społeczności o podobnym profilu lub tematyce.

 Zapis transmisji przemówienia Marka Zuckerberga znajdziecie Państwo na jego stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij