Agencja marketingowa DDS Poland powiększa zespół i rozbudowuje swoją ofertę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja marketingowa DDS Poland powiększa zespół i rozbudowuje swoją ofertę

Do ponad 20-osobowego zespołu trójmiejskiej agencji marketingowej DDS Poland dołączyło trzech kolejnych specjalistów. Anna Kamińska oraz Maciej Pokrywczyński swoim doświadczeniem wesprą dział kreacji.

Z kolei Ala Woźniak zajmie się budowaniem i realizacją działań związanych z rozwojem nowej oferty agencji skupionej wokół działu komunikacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dynamiczny rozwój działającej ponad 11 lat na rynku agencji marketingowej DDS Poland przynosi kolejne zmiany mające związek z rozbudową struktury firmy oraz jej oferty. W ciągu ostatnich miesięcy do agencji dołączyło kilku specjalistów. Wśród nich znalazła się Anna Kamińska, graficzka specjalizująca się m.in. w ilustracjach, która wspiera działania kilkuosobowego zespołu kreatywnych w zakresie koncepcji i tworzenia identyfikacji wizualnych, animacji i designu stron internetowych. Swe struktury powiększył również dział informatyczny. Realizacjami związanymi z wdrażaniem architektury stron i Responsive Web Designu zajmuje kolejny nowy specjalista z zakresu inżynierii systemów operacyjnych i aplikacji internetowych, Maciej Pokrywczyński.

W maju, w związku z działaniami zmierzającymi do stworzenia w pełni zintegrowanej oferty marketingowej, agencja rozbudowała również dział komunikacji uzupełniając go o ofertę PR i Social Mediów. Pieczę nad nowymi realizacjami objęła Ala Woźniak, Head of PR w DDS Poland, od ponad 9 lat związana z PR-em.

– Choć zakres naszych usług, wiedza i dostęp do najnowszej technologii pozwala nam na realizację działań, w ramach których klient może liczyć na szeroki dobór narzędzi i na spójność przekazu, zawsze staramy się podkreślać, że za naszymi rozwiązaniami stoją ludzie. To zespół specjalistów i ich kompetencje są wartością naszej firmy, dlatego cieszy nas coraz liczniejsze grono ekspertów tworzących zespół DDS Poland – mówi Leszek Golonka, Członek Zarządu DDS Poland.

DDS Poland to jedna z największych agencji na Pomorzu prowadząca działania z zakresu marketingu zintegrowanego – od koncepcji kreatywnej, identyfikacji wizualnej, przez animację, wideo, SEM i SEO, po strategię marki. Firma sukcesywnie powiększa zespół budując nowe kompetencje. Więcej informacji na temat agencji dostępnych jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij