Facebook i endorfina events na Węgrzech

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook i endorfina events na Węgrzech

Tym razem to Budapeszt gościł uczestników konferencji Facebooka z cyklu Blueprint. Kolejny raz zorganizowała go warszawska agencja endorfina events.

Podczas trzech dni (27—29 czerwca) 50—osobowe grupy uczestniczyły w warsztatach poświęconych możliwościom reklamowym Facebooka. Wydarzenie zorganizowano w nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni eventowej w stolicy Węgier. Wzięli w nim udział przedstawiciele agencji reklamowych (zarówno lokalnych, jak i globalnych sieci).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To kolejna realizacja agencji endorfina events w ramach cyklu Blueprint. Wcześniejsze miały miejsce w Pradze, Bukareszcie oraz — w październiku 2016 roku — w Warszawie. Początki współpracy Facebooka i endorfina events sięgają 2015 roku, kiedy agencja zorganizowała w Warszawie Facebook Marketing Summit, a następnie Facebook Game Day. W tej chwili endorfina events w regionie #1CEE organizuje szereg wydarzeń na rzecz tego klienta, adresowanych głównie do partnerów biznesowych platformy społecznościowej — zarówno agencji i domów mediowych, jak reklamodawców. 

W maju tego roku miało miejsce największe wydarzenie organizowane dla Facebooka przez endorfina events. W postindustrialnej przestrzeni Nowego Teatru w Warszawie odbył się Creative Day, gromadząc 450 przedstawicieli świata kreatywnych agencji reklamowych. Tematem wystąpień był twórczy kontekst obecności reklamowej marek na Facebooku. W ramach tego wydarzenia zorganizowano też panel dyskusyjny z udziałem widzów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij