Shake Hands powiększa zespół, do agencji dołącza Piotr Ciechomski

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Shake Hands powiększa zespół, do agencji dołącza Piotr Ciechomski

Do zespołu agencji Shake Hands (grupa Brand Support) dołącza Piotr Ciechomski, obejmując stanowisko Automotive Community Manager. Będzie odpowiedzialny za przygotowywanie komunikacji i kontentu na profile social mediowe marek Grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles).

Piotr Ciechomski w latach 2015-2016 pracował jako Account Manager w agencji Content Networks, od 2012 r. prowadzi także własne studio fotograficzno-graficzne Piotron, specjalizujące się w obsłudze klientów z branży motoryzacyjnej. W latach 2007-2016 był wykładowcą w Warszawskiej Szkole Reklamy,

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W agencji Shake Hands będzie odpowiadał za przygotowywanie kontentu i komunikacji na potrzeby marek z portfolio Grupy FCA, m.in. Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth.

Piotr Ciechomski jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Jest pasjonatem motoryzacji i fotografii, pisze i fotografuje dla kilku redakcji. Prywatnie kilometry przemierza swoim Fiatem 500 z 1968 roku. 

SHAKE HANDS to wchodząca w skład grupy Brand Support agencja wyspecjalizowana w realizacji kompleksowych strategii obecności w mediach społecznościowych. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Grupa FCA, Danone, Rimmel, Astor, Brita, Tikkurila i Wella.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij