Nowozelandzkie linie lotnicze, zainspirowane Alicją w Krainie Czarów, zapraszają na opowieść o bezpieczeństwie i pięknie

Nowozelandzkie linie lotnicze, zainspirowane Alicją w Krainie Czarów, zapraszają na opowieść o bezpieczeństwie i pięknie

Nowozelandzkie linie lotnicze zainspirowane przygodą Alicji w Krainie Czarów podjęły współpracę z amerykańskimi aktorami oraz pracownikami samej linii, aby pokazać piękno turystki Nowej Zelandii, a także przypomnieć o bezpieczeństwie podczas podróży.

Do współpracy linie lotnicze zaprosiły aktorów: Katie Holmes i Cuba Gooding Jr., którzy w bajkowy sposób przedstawiają piękno kraju. Filmy z bezpieczeństwem linii lotniczych wygenerowały łącznie ponad 108 milionów wyświetleń w online, a spot pokazany został w międzynarodowych mediach takich jak: CNN, BBC czy Daily Mail.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dyrektor generalny globalnej marki i marketingu, Jodi Williams, powiedział, że film zwróci wiele oczu na Nową Zelandię, pokazując najlepsze zakątki kraju.

„Dzięki gwiazdom światowego formatu, nasz najnowszy film o bezpieczeństwie przypomina podróżującemu o pięknie Nowej Zelandii, niesamowitej kulturze, przyjaznym ludziom i niesamowitej florze i faunie, a jednocześnie dzieli się kluczowymi wiadomościami o bezpieczeństwie linii lotniczych” - dodaje Williams.

Film to jedna z największych kampanii linii lotniczych w Nowej Zelandii, która osiągnęła światowy sukces wirusowy. Zobaczcie inne filmy promocyjne linii:

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij