Podczas lotu zatyka ci uszy? A może jesteś fanem kurczaka? Zobacz innowacyjne produkty marek!

Podczas lotu zatyka ci uszy? A może jesteś fanem kurczaka? Zobacz innowacyjne produkty marek!

Francja znów w powietrzu! Tym razem napędza naszą wyobraźnię fantazjami na temat creme brulee i pistacjowych makaroników. Wszystko by widok wieży Eiffla przeżywać bez bólu uszy.

Air France we współpracy z firmą BETC Paris stworzyło gumy do żucia o magicznych smakach: creme brulee oraz pistacjowych makaroników. Linia gum została zaprojektowana, w celu pomocy pasażerom w radzeniu sobie z bólem uszu, gdy w kabinie samolotu zmienia się ciśnienie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Wiemy, co najbardziej przeszkadza pasażerom podczas lotów i postawiliśmy sobie za zadanie znaleźć rozwiązanie, które poprawiłoby jakość obsługi oferowanej przez nasze linie lotnicze” - powiedziała Tiphaine Du Plessis, dyrektor zarządzający BETC portalowi AdWeek. - „Skoncentrowaliśmy się na momencie startu i lądowania, które mogą być nieprzyjemne dla niektórych pasażerów. Wielu z nich bowiem cierpi wtedy z powodu bólu w uszach, ponieważ ciśnienie w kabinie zmienia się i je blokuje. Kiedy to zjawisko występuje, wystarczy wziąć naszą fantazyjną gumę, aby zrównoważyć ten wewnętrzny nacisk i złagodzić ból ".

PS

Rozwiązania, które odpowiadają na zapotrzebowanie na rynku to coś, co chwali każdy klient. KFC jest mistrzem we wprowadzaniu innowacji. W zeszłym roku marka wpadła na dość nietypowy pomysł. Na potrzeby rynku w Hong Kongu stworzyło… jadalny lakier do paznokci o smaku kurczaka.

Dodatkowo dla fanów kurczaka KFC wpuściło na rynek krem przeciwsłoneczny o smaku kurczaka. Jeśli macie ochotę pachnieć jak pieczony kurczak, powinniście zainteresować się tym produktem!

PS2

A może uwielbiasz czekoladę i orzechy, a Twoim marzeniem byłoby pachnieć jak Snickers?

PS3 

Kolejnym "dziwnym" pomysłem marek są smakowe pomadki do ust. Coca-Cola wprowadziła balsamy nawilżające o smaku napoju. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij