Świat bez plastikowych butelek? SodaStream z utopijną wizją przyszłości'

Świat bez plastikowych butelek? SodaStream z utopijną wizją przyszłości'

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie świat bez plastikowych butelek? Świat, w którym wszyscy dbają o środowisko i śmieją się z wykorzystywania plastiku przy każdej możliwej okazji?

SodaStream wraz z aktorką Mayim Bialik i Kristianem Nairn przenoszą się do 2136 roku, by pokazać nam przyszłość bez plastiku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa kampania pozwala nam wyobrazić sobie, że plastikowe butelki są reliktami z przeszłości, sprowadzone jako eksponaty do muzeów. W tej reklamie aktorka znana z Big Bang Theory, wykłada w Muzeum Historii Nienaturalnej zajęcia "The Homoschlepiens", czyli opowiada o ludziach, którzy przechowywali wodę w plastikowych butelkach.

Poniżej usłyszysz z ust aktorów o kulisach kampanii:

PS

Aktorzy Gry o Tron już nie raz brali udział w reklamach marki. W jednej z nich Thor postanowił ujawnić tajemnicę swojego sukcesu. Okazuje się, że stoi za nim zestaw plastikowych butelek napełnionych wodą, które nieustannie nosi ze sobą, żeby ćwiczyć mięśnie. Tutaj jednak reklama robi zaskakujący zwrot.

W innej reklamie SodaStream pojawiają się aktorzy znani dobrze z serialu Gra o Tron. Scenariusz spotu nawiązywał do słynnego już marszu wstydu Carsei.

W jeszcze innej reklamie Góra, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ostrzegał o konsekwencjach, jakie niesie za sobą korzystanie z plastikowych butelek.

PS2

Serialowego Hoodora mogliśmy ostatnio zobaczyć w reklamie KFC, który jest wariacją na temat jednego z ważniejszychch odcinków serialu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij