7 twarzy „Gry o Tron”. Zobacz najlepsze reklamy wzorowane na kultowym serialu

7 twarzy „Gry o Tron”. Zobacz najlepsze reklamy wzorowane na kultowym serialu

HBO i „Gra o Tron” udowodniły, że dzięki nietypowym schematom, przekrętom i scenom seksu można zaangażować ludzi, by przez 7 sezonów w ciągłym napięciu oglądali serial. Dodatkowo, dzięki doskonałej grze aktorskiej dać możliwość na występowanie w lukratywnych reklamach.

Gra o Tron stała się gorącym wzorcem do naśladowania w świecie reklam, parodii i memów.Ci, którzy je tworzą, powinni mieć się na baczności, bo HBO posiada wszystkie prawa intelektualne do seriali i może zatruć życie każdemu, kto spróbuje przesadnie skopiować postacie. Dziś jednak prezentujemy 7 najlepszych reklam z wykorzystaniem postaci i scen z serialu. Wszystko, by uczcić premierę kolejnego sezonu, który ruszył 16 lipca!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#1 

Kristian Nairn przypomina Hodora w futurystycznym safari pod przywództwem Mayim Bialika z Big Bang Theory. Ktoś w SodaStream wyraźnie kocha Grę o Tron.

#2 

Motyw Hodora wykorzystało także KFC, gdzie bohater powraca, aby zabezpieczyć godziny lunchu w KFC. Spot jest wariacją na temat jednej z najbardziej emocjonujących scen w serialu…

#3 

Każdy fan Gry o Tron pamięta scenę z piątego sezonu tego serialu, w której Cersei musiała odbyć swój pokutny marsz. W jednej z reklam SodaStream pojawiają się aktorzy znani dobrze z serialu. Są to Hannah Waddingham jako Septa Unella oraz Hafþór Júlíus Björnsson, czyli Góra, a scenariusz spotu nawiązywał do słynnego już marszu wstydu.

#4 

Apple w swojej reklama skupia się na prezentacji najnowszego Apple TV 4-generacji i jednej chyba z najważniejszych funkcji, a mianowicie Siri. Brie delikatnie sugeruje przeszukiwanie scen z "Gry o Tron"...

#5 

Według zabawnej reklamy siła Bjornssona, serialowego Góry,  bierze się ze stworzonej przez niego nowej wody gazowanej zwanej Heavy Bubbles, którą nie tylko można pić, ale również się w niej kąpać. 

#6 

A może Góra, który reklamuje swoją wódkę?

#7 

Jeor Mormont dla banku Szkockiego Banku udzielał rad finansowych. Chyba zima nadeszła w Szkocji… 

To 7 najlepszych reklam na motywach z “Gry o Tron”. Jeśli znacie inne, które powinniśmy dopisać, z okazji 8. sezonu - dajcie znać! 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij