Klasyczny smak w nowoczesnych połączeniach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Klasyczny smak w nowoczesnych połączeniach

Tymbark dzięki swojemu doświadczeniu, jak żadna inna marka potrafi kreować unikalne połączenia smakowe. Jego eksperckość opiera się na umiejętnym synchronizowaniu tradycji z innowacyjnym podejściem.

Tym razem oferuje konsumentom połączenie znanego od 50 lat nektaru z czarnej porzeczki z egzotycznymi owocami!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowe propozycje nektarów na bazie czarnej porzeczki to efekt ciągłego wychodzenia przez markę Tymbark naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Receptura nektaru z czarnej porzeczki powstała w Tymbarku jako pierwsza na rynku i – niezmienna do dziś – uzyskała ceniony przez konsumentów znak „Jakość Tradycja”. To potwierdzenie, że ten unikalny smak ma swoich fanów już od 50 lat. Z tej okazji prestiżowe oznaczenie pojawiło się na opakowaniach nektaru, ale to nie wszystko!

Tymbark wciąż nie przestaje zaskakiwać i wprowadził do swojej oferty dwa ciekawe, owocowe połączenia z czarną porzeczką w roli głównej. Tradycyjny smak czarnej porzeczki Tymbark połączył z egzotycznymi owocami. Dzięki temu nowe kombinacje zyskały unikalny, wyrazisty charakter! W wygodnych, rodzinnych formatach (kartonach 1 l) pojawiły się dwie nowości: nektar Czarna Porzeczka-Mango oraz nektar Czarna Porzeczka-Banan. Dwie wyjątkowe propozycje to klasyka w nowoczesnym, oryginalnym wydaniu – zasmakuje fanom nietypowych owocowych połączeń, jak również sympatykom znanych i sprawdzonych smaków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij