2b design promuje Polskę w Hannoverze i Astanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
2b design promuje Polskę w Hannoverze i Astanie

Promocja Polski na arenie międzynarodowej wkracza na nową drogę. W stolicy Kazachstanu – Astanie, w od 10 czerwca do 10 września, trwają międzynarodowe targi Expo 2017. Motywem przewodnim wydarzenia jest „Energia przyszłości”.

Za udział Polski w tym wydarzeniu odpowiedzialna jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju, z którymi od dłuższego czasu współpracujemy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja 2b design, w ramach współpracy z PARP oraz Ministerstwem Rozwoju, stworzyła identyfikacje wizualną Polski na Targi Nowoczesnych Technologii Hannover Messe 2017. 2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą też one Polsce na wystawach Expo w Astanie. Motywem przewodnim jest słynny k-dron, symbolizujący kreatywnośd i innowacyjnośd Polski.

Już podczas Hannover Messe 2017 nasze prace były bardzo dobrze odebrane. Podczas uroczystego otwarcia polskiego stanowiska zostały one wręczone kanclerz Niemiec Angeli Merkel oraz polskiej premier Beacie Szydło.

2b design we współpracy z PARP, była odpowiedzialna za przygotowanie całościowej komunikacji reklamowej i informacyjnej tego wydarzenia. W zasie tworzenia identyfikacji, zaproponowaliśmy kreatywne, użyteczne oraz nawiązujące do symbolu kampanii, podarunki dla VIP-ów. Tak właśnie powstały – przypinki oraz spinki do mankietów z motywem k-dronu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij