Jesteś mistrzem selfie i kochasz słodycze? Ta firma wychodzi naprzeciw Twoim zainteresowaniom!

Jesteś mistrzem selfie i kochasz słodycze? Ta firma wychodzi naprzeciw Twoim zainteresowaniom!

Każdy z nas zna, przynajmniej jedną osobę, która jest mistrzem selfie. Codziennie media społecznościowe zalewane są milionem zdjęć, a większość z nich to zdjęcia robione naszym twarzą. Brytyjska firma Candy Mechanics stworzyła idealny produkt dla miłośników autoportretów. O czym mowa?

Czekoladowe lizaki "Selfie lolipops" dzięki wykorzystaniu technologii, przyjmują kształt głowy osoby z fotografii. Kluczem sukcesu marki jest aplikacja, dzięki której tworzymy specjalny filmik naszej twarzy z obu profili. Program dostaje nasz wizerunek w 3D i na jego podstawie rzeźbi naszą twarz w czekoladowej bryle. Co więcej, możesz za dodatkowego funta pozłocić swoje lizakowe podobieństwo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Takie wykorzystanie technologii to idealny prezent dla miłośnika selfie! Takie lizaki zamówisz przez Internet za 20 funtów.

Dzięki tym lizakom marka odniosła wielki sukces. Słodycze budzą emocje, kojarzą się z przyjemnością, a marketerzy dzięki nim mogą osiągnąć cel – skutecznie trafić z przekazem do swoich odbiorców.

Chcemy więcej takich smacznych pomysłów!

PS

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu i że nie ważne jak mówią, byleby mówili. Tę zasadę wykorzystali właściciele Tajlandzkiej restauracji, by wypromować swoją cukiernię. Pudding kokosowy to uwielbiany przez wszystkich tajlandzki smakołyk. Jeden z lokalnych cukierników postanowił podawać pudding w kształcie małych szczeniaczków buldoga francuskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij