GG Network formalnie w Grupie Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GG Network formalnie w Grupie Allegro

Od kwietnia br. spółka GG Network formalnie należy do Grupy Allegro, która przejęła udziały w spółce od południowoafrykańskiego holdingu Naspers – dotychczasowego właściciela obu firm. Formalna zmiana właściciela ma charakter wyłącznie operacyjny.

Mające wspólnego właściciela Grupa Allegro i GG Network połączyły swoje siły już w sierpniu 2011 roku. Obie spółki nawiązały wówczas strategiczną współpracę w zakresie sprzedaży reklam w Internecie. W tym celu działy sprzedaży obu spółek zostały zintegrowane w jeden, silny zespół, pod kierownictwem Jacka Makowskiego. Celem nowego biura reklamy było stworzenie oferty bez precedensu, z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i potencjału zarówno GG, jak i Allegro, a dzięki temu zapewnienie reklamodawcom dotarcia do milionów polskich internautów w innowacyjny i efektywny sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 GG Network jest częścią segmentu biznesowego „Media i Komunikacja”, w skład którego wchodzą również inne serwisy nie związane stricte z podstawową działalnością e-commerce, takie jak Wykop.pl oraz serwisy Grupy Bankier.pl (Bankier.pl, Pit.pl, Vat.pl, PRNews.pl, MamBiznes.pl, Twoja-Firma.pl, Osobyprawne.pl, Commerce.edu.pl). Niezależnie od bliskiej współpracy, wszystkie podmioty wchodzące w skład segmentu zachowują swój unikalny charakter.

 Szefem segmentu jest Tomasz Jażdżyński, od wielu lat związany z rynkiem online, a od 2011 roku szef GG Network. Tomasz Jażdżyński pozostaje również prezesem spółki GG Network włączonej do Grupy Allegro.

 Przejęcie kontroli nad GG Network przez Grupę Allegro to zmiana o charakterze operacyjnym, która jednocześnie ma na celu pełniejsze wykorzystanie synergii marek o silnej pozycji na polskim rynku online.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij