Kompleks Dworzysko z agencją POiNTB

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kompleks Dworzysko z agencją POiNTB

Agencja PR POiNTB rozpoczęła współpracę w zakresie obsługi PR z Dworzyskiem, kompleksem hotelowo-rekreacyjnym położonym w malowniczym Szczawnie-Zdroju.

Dworzysko powstało w 2014 roku z odrestaurowanego folwarku, położonego na szlaku u stóp góry Chełmiec. Kompleks składa się z hotelu Dwór Idy, stadniny koni, kawiarni Szwajcarka oraz Restauracji Babinicz, która została wyróżniona dwiema czapkami w prestiżowym Żółtym Przewodniku Gault&Millau na rok 2017 i ogólnopolską nagrodą Hermesa w kat. „Restauracja z tradycją”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakres współpracy obejmuje obsługę Social Media, Media Relations, doradztwo wizerunkowe, a także wsparcie eventowe. Agencja odpowiada również za obsługę PR restauracji Biała Sala, która należy do tego samego właściciela.

Szczegółowe informacje o firmie.

POiNTB, marka wrocławskiej spółki Bees & Honey, zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami Public Relations. Wspiera firmy w tworzeniu strategii Social Media. Współpracuje z najważniejszymi polskimi portalami i magazynami prowadząc dla klientów działania Media Relations. Prowadzi również działania eventowe. Realizowała projekty dla takich marek, jak m.in.: Allegro, Oleofarm, The World Games, Polskie Frykasy oraz hoteli takich, jak Lubuskie Spa, Wellstreet, Invite, Dana Hotel&SPA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij