Wydawnictwo Piętka nowym klientem 365 agencja

Wydawnictwo Piętka nowym klientem 365 agencja

W lipcu 2017 roku 365 agencja rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Piętka. Kontrakt z jednym z największych polskich wydawnictw obejmuje realizację działań w obszarze public relations i social media.

Dla firmy prowadzony jest profil na Facebooku. Działania PR i e-PR obejmują prowadzenie biura prasowego wydawnictwa oraz współpracę z twórcami internetowymi. Wśród produktów objętych strategią promocji znalazły się m.in. innowacyjne kolorowanki i karty 3D wykorzystujące możliwości Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydawnictwo Beata Piętka oferuje wysokiej jakości usługi i produkty tworzone we współpracy z klientami. Bogata oferta dla szkolnictwa obejmuje mapy geograficzne i historyczne. W ofercie firmy znajdują się także atlasy dla dzieci oraz szereg produktów edukacyjnych. W asortymencie firmy jest ponad 550 produktów adresowanych do administracji, szkolnictwa, służb dyplomatycznych oraz osób prywatnych, a przede wszystkim dla dzieci.

- Bogata i zróżnicowana oferta działającego od ponad 20 lat Wydawnictwa Piętka, pozwala kreować interesujące dla grupy docelowej treści, zarówno w obszarze media relations, jak i we współpracy z influencerami - mówi Anna Dziedzic, Managing Director 365 agencja. To także okazja do promocji innowacyjnych rozwiązań adresowanych do dzieci i ich rodziców - dodaje.

Za realizację działań po stronie 365 agencja odpowiada Aleksandra Lągawa (PR Manager) oraz Anna Kuś (Key Account Manager).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij