Wydawnictwo Piętka nowym klientem 365 agencja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wydawnictwo Piętka nowym klientem 365 agencja

W lipcu 2017 roku 365 agencja rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Piętka. Kontrakt z jednym z największych polskich wydawnictw obejmuje realizację działań w obszarze public relations i social media.

Dla firmy prowadzony jest profil na Facebooku. Działania PR i e-PR obejmują prowadzenie biura prasowego wydawnictwa oraz współpracę z twórcami internetowymi. Wśród produktów objętych strategią promocji znalazły się m.in. innowacyjne kolorowanki i karty 3D wykorzystujące możliwości Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydawnictwo Beata Piętka oferuje wysokiej jakości usługi i produkty tworzone we współpracy z klientami. Bogata oferta dla szkolnictwa obejmuje mapy geograficzne i historyczne. W ofercie firmy znajdują się także atlasy dla dzieci oraz szereg produktów edukacyjnych. W asortymencie firmy jest ponad 550 produktów adresowanych do administracji, szkolnictwa, służb dyplomatycznych oraz osób prywatnych, a przede wszystkim dla dzieci.

- Bogata i zróżnicowana oferta działającego od ponad 20 lat Wydawnictwa Piętka, pozwala kreować interesujące dla grupy docelowej treści, zarówno w obszarze media relations, jak i we współpracy z influencerami - mówi Anna Dziedzic, Managing Director 365 agencja. To także okazja do promocji innowacyjnych rozwiązań adresowanych do dzieci i ich rodziców - dodaje.

Za realizację działań po stronie 365 agencja odpowiada Aleksandra Lągawa (PR Manager) oraz Anna Kuś (Key Account Manager).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij