Boski Fabio przejmuje fanpage Old Spice!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Boski Fabio przejmuje fanpage Old Spice!

Oficjalny fanpage marki Old Spice Polska został niespodziewanie przejęty przez nowego bohatera kampanii reklamowej, prezentującego romantyczną wizję męskości - Fabio Lanzoni. Za jego zasługą, profil został zasypany lawiną serduszek oraz białych jednorożców.

 Dzięki błyskawicznej reakcji administratorów profilu, już po jednym dniu ponad 80 tysięcy fanów Old Spice mogło odetchnąć z ulgą. W obronie dzikiej męskości stanął również znany wszystkim Mustafa, który walcząc z Fabio chce obronić świat przed zalewem słodkości. Działanie to jest elementem kampanii Procter & Gamble promującej nową kolekcję kosmetyków Old Spice Wild Collection w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania pod hasłem „Poczuj w sobie dzikość” promuje nową linię produktów Old Spice Wild Collection i jest elementem inicjatywy, która koncentruje się głównie na aktywnościach skierowanych bezpośrednio  do konsumentów. Działania są skoncentrowane w obszarze Social Media, na profilu Youtube oraz na fanpage’u marki Old Spice na Facebooku

Fabio – nowa twarz marki Old Spice, sprzeciwiając się dzikości próbuje wpłynąć na męski świat uwalniając w nim niezgłębione pokłady  łagodności i romantyzmu. Na profilu Youtube Fabio stara się przekonać  użytkowników Internetu do swojej landrynkowej wizji.

Za realizację kampanii w Polsce na profilach Youtube oraz FB odpowiada agencja Interactive Solutions. Za działania PR wokół kampanii odpowiada agencja 24/7PR.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij