Zobacz najpiękniejszy spot na temat bezpieczeństwa na pokładzie samolotu. Singapurskie linie lotnicze gwarantem pięknych obrazów

Zobacz najpiękniejszy spot na temat bezpieczeństwa na pokładzie samolotu. Singapurskie linie lotnicze gwarantem pięknych obrazów

Jeśli nigdy nie poświęcasz uwagi filmom na temat bezpieczeństwa na lotnisku, reklama singapurskich linii lotniczych ma szansę to zmienić. Zobaczcie najpiękniejszy spot, poruszający kwestię bezpieczeństwa w przestrzeni powietrznej.

Nowy spot marki zacznie pojawiać się na lotniskach i w samolotach pod koniec tego roku. Możemy w nim zobaczyć ikoniczne punkty w mieście, aby w prosty sposób przekazać wskazówki na temat bezpieczeństwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja odpowiedzialna za kreację spotu zadała sobie wiele trudu, by przez zabytki Singapuru zobrazować zachowania, które zapewnią nam bezpieczeństwo na pokładzie samolotu. Teatr Capitol został wykorzystany w spocie, by zademonstrować, jak podczas lotu, należy schować kabel USB.

Nie jest to kolejny nudny film o bezpieczeństwie, który pomija się na lotnisku. To mix pięknych obrazów, które z pewnością odbiorą Wam mowę, chociaż na chwilę.

PS

W związku z okresem wakacyjnym linie lotnicze stawiają na wzmożoną komunikację w mediach. W ostatnich tygodniach mogliśmy zobaczyć kilka spotów, które traktowały o bezpieczeństwie podczas lotu samolotem.

Linie lotnicze British Airways do swojego nowego klipu zaprosiły więcej znanych gwiazd!

Kilka tygodni wcześniej możliwość obejrzeć spot nowozelandzkiego przewoźnika, który zainspirowany przygodą Alicji w Krainie Czarów, podjął współpracę z amerykańskimi aktorami: Katie Holmes i Cuba Gooding Jr., aby pokazać piękno turystki Nowej Zelandii, a także przypomnieć o bezpieczeństwie podczas podróży.

PS2

A jeśli podczas podróży zatykają Wam się uszy, zawsze możecie sięgnąć po gumy o przeróżnych smakach ;) O to zadbały francuskie linie lotnicze!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij