"Rolnik - najważniejszy człowiek na ziemi"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

15 października ruszyła kampania marki POLIFOSKA® realizowana pod hasłem „Rolnik- najważniejszy człowiek na ziemi”. Za koncept kreatywny i jej realizację dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A odpowiada Agencja S4.

Agencja S4 nawiązała współpracę z Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. na mocy wygranego przetargu na opracowanie konceptu kreatywnego oraz realizację 2 kampanii promujących markę POLIFOSKA® na jesieni 2017 oraz wiosnę 2018.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trwająca od niedawna kampania jest pierwszą odsłoną projektu zrealizowanego przez S4. Na jej użytek agencja przygotowała spot radiowy i telewizyjny, reklamy prasowe i kampanię w Internecie. S4 odpowiadało także za przygotowanie alternatywnej mapy Google, na której rolnicy mogą oznaczać swoje pole i pochwalić się swoimi plonami – można ją znaleźć pod adresem: najwazniejszynaziemi.polifoska.pl. Kampania pojawiła się w TVP, stacjach radiowych, prasie lokalnej oraz w Internecie.

Za realizację projektu odpowiadał w S4 zespół projektowy w składzie: Magdalena Czaczkowska, Łukasz Skotnicki, Elżbieta Łapczyńska, Agnieszka Meder.

Za koordynację prac po stronie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. odpowiadała Kornelia Przygoda – kierownik działu marketingu. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij