Sport łączy dyscypliny. BT Sport zaprosiło do współpracy przy nowej ramówce polską mistrzynię Joannę Jędrzejczyk

Sport łączy dyscypliny. BT Sport zaprosiło do współpracy przy nowej ramówce polską mistrzynię Joannę Jędrzejczyk

Brytyjska stacja telewizyjna BT Sport startując z nowym sezonem sportowym, nakręciła spot promujący dyscypliny, które można oglądać na antenie. W nowej ramówce zobaczymy wiele znanych gwiazd z dziedziny sportu, w tym naszą polską mistrzynię – Joannę Jędrzejczyk.

Głównym bohaterem spotu został piłkarz Tottenhamu Dele Alli, który przenosi się na różne sportowe areny. Ląduje też w oktagonie UFC, gdzie zobaczymy naszą rodaczkę. To spore wyróżnienie, że spośród kilkunastu mistrzów UFC, BT Sport zdecydowało się na współpracę z Polką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do konfrontacji z Allim telewizja zaprosiła też inne gwiazdy. Między innymi: Maro Itoje, koszykarza Golden State Warriors Draymonda Greena, czy boksera Anthony’ego Yarde’a.

Za kreację spotu odpowiada agencja BBDO.

PS

Każdy sportowiec, aby „przenieść się na inny poziom”, potrzebuje precyzyjnej kombinacji umiejętności, sprawności fizycznej, kontroli nad emocjami i szczęścia. Podróż na szczyt nie jest jak przejażdżka kolejką górską – łatwa i szybka. Jest pełna niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Poniżej możecie zobaczyć najlepszą reklamę wszech czasów. Za kamerą sam Guy Ritchie.

PS2

Niedawno UEFA wypuściło spot zachęcający kobiety do wspólnej gry w piłkę nożną. Jej slogan “gdziekolwiek jesteś, kimkolwiek jesteś, przyjdź i zagraj. Wspólnie zagramy lepiej” dodaje kobietom otuchy i zachęca do tworzenia wspólnoty.

Spot został stworzony przez polską ekipę z OTO Film, w składzie: Piotr Błaszczyk, Karolina Jurzyk i Michał Kowalczyk.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij