Wypłyń na wody „Błękitnego Oceanu” w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wypłyń na wody „Błękitnego Oceanu” w katowickim Idea Hub

Jak znaleźć niewykorzystaną przestrzeń rynkową dla swojego biznesu? W jaki sposób tworzyć innowacyjne rynki wolne od konkurencji? Czym jest Strategia Błękitnego Oceanu i czy jej założenia mogą zostać wykorzystane w Twojej firmie?

Już 31 sierpnia podczas śniadania networkingowego Jacek Mleczko – inwestor oraz trener biznesu – zdradzi tajniki Strategii Błękitnego Oceanu, która podnosi szanse firmy na udany debiut na rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas czwartej odsłony wydarzenia „Pobudka w Hubie” Jacek Mleczko przedstawi prezentację dotyczącą Strategii Błękitnego Oceanu, dzięki której uczestnicy dowiedzą się jak wdrożyć jej założenia we własnej firmie. W czasie spotkania nie zabraknie analizy zalet i wad prezentowanego zagadnienia, a także sesji pytań i odpowiedzi. Śniadanie zostanie zakończone networkingiem, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Jacek Mleczko to doświadczony konsultant biznesowy oraz inwestor, który w trakcie swojej polskiej oraz międzynarodowej kariery zawodowej brał udział w kierowaniu organizacją firm, procesach sprzedażowych i marketingowych, a także budowaniu zespołów. Będąc konsultantem, pracował z dużymi firmami, takimi jak: BASF, Perfumerie Douglas, Matusewicz Budowa Maszyn, Zakład Rafineryjny Jasło, Kromiss-Bis. Swoim doświadczeniem dzielił się również z licznymi startupami i małymi firmami. Jego głównym obszarem zainteresowań w sferze inwestycyjnej są nieruchomości, prywatnie lubi zgłębiać tematy związane z nowymi technologiami.

Śniadanie networkingowe odbędzie się w katowickim Idea Hub (ul. Chorzowska 107) o godzinie 10.30. Liczba miejsc jest ograniczona do 20, obowiązują zapisy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dla każdego uczestnika przewidziane zostały śniadanie z aromatyczną kawą doprawione szczyptą wiedzy oraz deserem w postaci nowych kontaktów biznesowych. Rejestracji na wydarzenie można dokonać przez stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij