Szwedzkie Siły Zbrojne pokazują tęczowe poparcie

Szwedzkie Siły Zbrojne pokazują tęczowe poparcie

Szwedzkie siły zbrojne postanowiły okazać solidarność wszystkim uczestnikom sztokholmskiej parady równości. Ciepły gest żołnierzy wywołał jednak niemałe poruszenie.

Z okazji tegorocznej Parady Równości w Sztokholmie, szwedzkie siły zbrojne przygotowały kampanię, w której prosty wizerunek pary butów wojskowych ozdobiony tęczowymi sznurówkami miał wyrazić uznanie i chęć niesienia pomocy tym, którzy biorą w niej udział.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ponadto szwedzkie siły zbrojne pracę na rzecz równości biorą za swój obowiązek związany z obroną prawa człowieka do nieograniczonej miłości i wyrażania siebie. W skrócie: „jesteśmy gotowi pójść na całość”.

Reklama wywołała olbrzymią reakcję w social mediach, nie wszyscy byli zachwyceni kreacja. Jednak ta akcja organizacji jest ich najbardziej udaną w mediach społecznościowych. W pierwszym dniu pojawienia się grafiki na Facebooku została udostępniona 5000 razy i uzyskała 600 komentarzy na Facebooku oraz 200 000 wyświetleń na Twitterze!

Co sądzicie o takim poparciu?

PS

Z okazji 50. rocznicy zakazu dyskryminowania miłości homoseksualnej w Anglii, marka Absolut stworzyła piękną kampanię OOH, która ma na celu podniesienie świadomości o prawach homoseksualnych. Przy kampanii Absolut współpracował z Stonewall, największą brytyjską organizacją charytatywną LGBTQ.

PS2

Niedawno Diesel w swojej reklamie zaserwował nam podobny motyw. W klipie marki odzieżowej widzimy mur, który jest odniesieniem do wszystkich stereotypów i barier. Kiedy zostaje zburzony przez tęczowy czołg, nie ma już żadnych ograniczeń.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij