Bernard Potocki stworzy zespół developerski w warszawskim biurze DaWandy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bernard Potocki stworzy zespół developerski w warszawskim biurze DaWandy

DaWanda.pl - platforma internetowa pośrednicząca w sprzedaży produktów handmade, polskiego designu i niezależnej mody - obchodzi właśnie 5. urodziny. To idealny moment, by jeszcze bardziej wpłynąć na dalszy rozwój marketplace’u.

W tym celu powstaje polski zespół deweloperski, którym pokieruje Bernard Potocki - wcześniej współtwórca software house’u Rebased.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bernard Potocki przeszedł do DaWandy z firmy Rebased, gdzie jako Chief Technology Officer zarządzał zespołem 25 programistów i współpracował z wieloma zagranicznymi klientami, outsourcującymi usługi programistyczne. W DaWanda.pl od początku lipca 2017 odpowiada za rekrutację zespołu deweloperskiego, który już w październiku wesprze polską platformę oraz rozpocznie współpracę z działem niemieckim nad modernizacją i rozwojem całej, międzynarodowej platformy sprzedażowej. Kilkuosobowy zespół kierowany przez Bernarda Potockiego składać się będzie wyłącznie z wyspecjalizowanych programistów.

Decyzja o stworzeniu zespołu deweloperskiego, który będzie tak blisko współpracował z oddziałem w Berlinie to dla polskiej platformy strategiczny krok i wierzymy, że dzięki niemu jeszcze bardziej nabierzemy tempa. Polska platforma notuje w tym momencie ok. 2 mln. wizyt miesięcznie, więc realnie jest największym miejscem z rodzimym rękodziełem w sieci. Poza dużą sprzedażą w Polsce, ok. 25-30% transakcji to eksport. Rozwój samej platformy jako produktu bezpośrednio wpłynie więc na rozwój lokalnego rynku handmade i pozwoli jeszcze bardziej wyjść polskim twórcom na Europę. - JAKUB BUTKOWSKI, COUNTRY EXECUTIVE DIRECTOR, DAWANDA.PL.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij