Znaki X w Warszawie! Co się za tym kryje?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Znaki X w Warszawie! Co się za tym kryje?

Od 17. maja w różnych miejscach Warszawy można napotkać tajemnicze znaki „X”, a także trzymetrowy X jeżdżący po ulicach. W wielu punktach stolicy można też znaleźć darmowe vouchery na przejazdy taksówkami. Kto stoi za całą akcją?

W piątek, 17 maja, ruszyła w stolicy nietypowa akcja promocyjna – na mostach, przy stacjach metra, na budynkach i w wielu innych punktach w mieście można spotkać tajemnicze znaki „X”. Ponadto w ruchliwych punktach np. na Krakowskim Przedmieściu i Polach Mokotowskich, przemieszcza się ogromny trzymetrowy żółty X, a osoby, które wprawiają go w ruch rozdają darmowe vouchery na przejazdy taksówkami. Vouchery o wartości 15 PLN można też znaleźć na przystankach autobusowych czy w miejskich środkach transportu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja ma na celu promocję aplikacji mytaxi, której znakiem firmowym jest właśnie „X”. Znak “X” symbolizuje człowieka wzywającego taksówkę, a także skrzyżowanie dróg. Znaki „X” rozprzestrzenione na terenie stolicy wyznaczają również miejsca, w których można rozpocząć swoją przygodę z aplikacją mytaxi, nawołując przechodniów do zmiany sposobu zamawiania taksówki – zgodnie z hasłem: „Zacznij tu, zacznij w tej chwili”. W niektórych lokalizacjach oznaczonych żółtym „X” pozostawione są także vouchery o wartości 15 PLN na pierwszy przejazd z aplikacją mytaxi.

 Akcja potrwa do końca czerwca, więc jeśli jeszcze nie udało Ci się złapać X’a, czym prędzej ruszaj w miasto! Zacznij teraz, zacznij w tej chwili i przesiądź się na dobre z mytaxi!

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij